25.03-6.05.2020 R. - Szkoła Pierwsza W Zawoni

Akademię przygotowały wszystkie organizacje i szczególnie Samorząd Szkolni i ZMS. 13.12.1969 Członkowie koła ZMS zorganizowali kulig. 04.12.1969 Po lekcjach zrobiło się zebranie koła LOK, na którym posumowano realizację ważnych zadań i opracowano podział na najbliższy okres. W apelu brała udział cała młodzież LO Po lekcjach odbyło się zebranie Szkolnego Koła LOK, na jakim wykonano wyboru zarządu. 18.10.1969 Po lekcjach odbyło się zebranie szkolnego koła ZMS. 10.10.1969 Po lekcjach odbyło się zebranie szkolnego koła PTTK. 16.12.1969 Po lekcjach odbyło się zebranie koła PTTK, na którym zakończono pracę za I półrocze oraz zatwierdzono plan dalszej działalności. 14.12.1969 Po lekcjach odbyło się zebranie koła LOP. Zarząd koła opracował plan imprez i pogadanek. Cierpimy na całe Twoje pytania. Wszystkie klasy 0,1,2,3,4,5,6 Szkoły Istotnej w trakcie obowiązkowych zajęć edukacyjnych przeprowadzać będą zajęcia z zakresu orientacji zawodowej, oraz w oddziałach przedszkolnych obejmować będą preorientację zawodową wykonywaną przez nauczycieli tych oddziałów. Spośród nauczycieli w wycieczce udział brały profesor J. Gajdzińska i H. Zborowska. Spośród nauczycieli ważni byli: Z. Capi, J. Gajdzińska, H. Broda, Z. Majewska, A. Majchrzak, B. Wacowska, H. Zborowska.


W wieczornicy udział wzięli nauczyciele: H. Broda, Z. Majewska, J. Otrębowicz, H. Zborowska. W kuligu udział wzięli nauczyciele: J. Gajdzińska, H. Broda, Z. Majewska, A. Majchrzak, S. Misiewicz, H. Zborowska oraz pani Noakowska. W wieczornicy udział wzięli nauczyciele: M. Wędzicha, J. Kałuża, J. Otrębowicz, H. Zborowska. Dalsza część wieczornicy upłynęła pod znakiem zabaw i radości. W planie wieczornicy przewidziano krótki zarys istnienia a sztuki H. Sienkiewicza, konkurs oparty na nauki dzieł patrona szkoły, czytanie wybranych elementów z przedsięwzięć oraz szereg wspólnych zabaw. Ważnym punktem projektu było doskonałe lanie wosku oraz szereg zabaw andrzejkowych. 68 dodatkowo w uwadze do szkół: Trudy miłości Ligii i Winicjusza. 06.12.1969 Członkowie ZMS zorganizowali wieczornicę, na jakiej profesor R. Marczyński oraz uczennica klasy IIb U. Siemionka odczytali referaty powiązane z 21. rocznicą powstania PZPR. 13.10.1969 W terminie dużej przestrzenie zrobił się apel powiązany z rocznicą powstania Ludowego Wojska Polskiego. 15.12.1969 Na pełnej przestrzeni zrobił się apel połączony z rocznicą powstania PZPR.


27.10.1969 W momencie dużej przestrzenie zrobił się apel połączony z 40.-leciem Ligi Ochrony Przyrody. 20.10.1969 W ciągu dużej przestrzeni zrobił się apel poświęcony rocznicy ogłoszenia wyroku na zbrodniarzy hitlerowskich w Norymberdze. Apel prowadził uczeń klasy IIIb A. Zieliński pod kierunkiem profesora R. Marczyńskiego. 11.12.1969 Klasa IIIb zorganizowała wieczornicę poświęconą patronowi naszej szkoły H. Sienkiewiczowi. 27.11.1969 Drużyna starszoharcerska zorganizowała wieczornicę andrzejkową. 01.12.1969 Na pełnej przerwie odbył się apel, na jakim profesor Z. Majewska przedstawiła aktualny stan czytelnictwa książek. 06.10.1969 Na długiej przestrzeni profesor H. Imielska przeprowadziła apel poświęcony omówieniu stanu higieny w szkole. 03.11.1969 W sezonie dużej przerwy odbył się apel poświęcony 52. rocznicy Rewolucji Październikowej. 24.11.1969 W momencie dużej przestrzenie zrobił się apel związany z osiągnięciami umiejętności w części Kosmosu. Na całej przestrzeni zrobił się apel poświęcony 25. rocznicy powstania Ligi Obrony Kraju. 08.12.1969 Na zdrowej przestrzeni odbył się apel, którego tematem był zarys historyczny rozwoju matematyki w Polsce. Tematem olimpiady jest sytuacja W. Lenina.



Tematem zebrania było posumowanie dotychczasowej działalności oraz omówienie rzeczy na najpodobniejszy okres. Postaraj się dokonać samooceny swojej umiejętności oraz wymień 3 najważniejsze elementy jakie według Ciebie były wpływ na osiągnięte efekty wykonanego testu sprawności. Na ostatnim okresie szykuje się program terapii według określonej hierarchii celów, które logopeda jest działać. Napisz, do czego wykonywa się muzykę ilustracyjną. Po części oficjalnej odbył się wieczorek taneczny. 10.11.1969 Na całej przestrzeni odbył się apel poświęcony historii ZHP i prace tej formy. ZSRR. Następnie przeszedł się apel poległych, i na brzeg delegacje różnych instytucji złożyły wieńce i wiązanki kwiatów. Akredytacja wydana, uniwersytet ale z historią, więc poszło, koniec. Referat przygotował uczeń klasy IIIb A. Mazur pod kierunkiem profesor J. rozprawka . Referaty wygłosiły uczennice IIIb E. Mazur i T. Sergot. Klasa IIIb przepracowała w ruchu społecznym 96. roboczogodzin przenosząc przewożąc cegły do sieci sali gimnastycznej. Wynosił on wiersze polskich oraz radzieckich poetów oraz pieśni śpiewane przez chór z grupy IIIa. Celem podróży było zwiedzanie zabytków Krakowa oraz obejrzenie sztuki Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”.


Views: 1

Comment

You need to be a member of On Feet Nation to add comments!

Join On Feet Nation

© 2024   Created by PH the vintage.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service